הסמכת מל"ג שאיננה מוגבלת בזמן לבית הספר למנהל עסקים להעניק תואר שני במנהל עסקים עם תזה מחקרית

השלב הבא – דוקטורט!
הנני שמח לבשר כי לאחר שנים של השקעה מאומצת של ראשי התכנית המחקרית, של הסגל האקדמי החוקר, של תלמידי המחקר ושל ביה"ס למנהל עסקים כולו, העניקה המועצה להשכלה גבוהה לבית ספרנו הסמכה קבועה שאינה מוגבלת בזמן להעניק תואר שני במנהל עסקים עם תזה מחקרית. כמה מבוגרי התכנית שנפתחה בשנת 2006 כבר עושים כיום דוקטורט ועוד רבים נמצאים בתהליכי לימודים ומחקר. היקף המחקר והחוקרים בבית ספרנו כיום עומד בסטנדרטים של מיטב הפקולטות לניהול באוניברסיטאות בארץ ובעולם. השלב הבא והמתבקש לפיכך הינו הסמכתנו לפתיחת תכנית דוקטורט.
הכרה זו ממשיכה מסורת של מצוינות ומובילות אקדמית של בית ספרנו, שהיה המוסד החוץ-אוניברסיטאי הראשון בישראל שהוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תואר ראשון במנהל עסקים בשנות השמונים, לאחר מכן הראשון שהוסמך להעניק תואר שני במנהל עסקים בו לומדים כיום 1400 תלמידי מוסמך במנהל עסקים כמו גם תואר שני היחידי מסוגו בישראל – מוסמך במיסים לעסקים.
תודות:
לפרופ' רן לחמן שיזם את התכנית, הגיש אותה למל"ג והיה מנהלה האקדמי הראשון עד לפרישתו לגמלאות, שהוביל בהתמדה את דגל המחקר שהביאנו עד הלום.
לפרופ' ישראל דרורי המכהן מזה שנה וחצי כמנהלה האקדמי של התכנית והצלחתו בקבלת ההסמכה הקבועה כעת ראויה לתשבוחות והערכת כולנו.
לפנינה לנצמן מזכירת הסטודנטים של התכנית מהקמתה ועד לאחרונה עם פרישתה לגמלאות על היחס האישי והעבודה מול תלמידי המחקר וראשי התכניות.
לאורלי עוזר שניהלה בחריצות והתמדה את הקשר עם המועצה להשכלה גבוהה שעסקה כל השנים במנהלה המורכבת של התכנית המחקרית מולה.

בברכה
פרופ' אורן קפלן, דיקאן